12.08.2015 Zakończenie prac nad dokumentacją produktu leczniczego

end-of-workZakończenie prac nad dokumentacją produktu leczniczego 1 tabl. zawiera: 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny ze wskazaniem w leczeniu bóli migrenowych